Elan

photos

Fotoqalereya

video pic2

Facebook səhifəmiz

Stolüstü tennis üzrə Şabran şəhər birinciliyi keçirilmişdir

Cari ilin 7 may tarixində Şabran şəhərində Azərbaycan Gənclər və İdman nazirliyinin, Azərbaycan Stolüstü Tennis Federasiyasının və Şabran şəhər Uşaq Gənclər İdman Şahmat Məktəbinin birgə təşkilatçılığı ilə  Ümummilli lider Heydər Əliyevin Xatirəsinə həsr olunmuş 2002-2005; 2006-2008; 2009 –cu il təvəllüdlü və daha azyaşlılar arasında Şabran şəhər birinciliyi keçirilmişdir.

       Şəxsi xarakter daşıyan birincilikdə Şabran, Sumqayıt, Quba, Bakı şəhəri 13 saylı idman məktəbi, Bakı şəhəri 1saylı RİOEUGİM və “Neftçi” İdman Klubundan 68 idmançı iştirak etmişdir.

      Nəticələr:

2002-2005

Oğlanlar                                                                     

I yer – İbrahimov Qadir (Bakı)                                   

II yer – Mirməmmədov Əbülfəz  (Quba)                

III yer – Həmzəyev Musa (Şabran)                          

III yer – Babayev Amin (Şabran)                            

Qızlar

I yer – Haşımova Aliya (Şabran)

II yer – Abdullayeva Zöhrə (Şabran)

III yer – Quluzadə Nübar (Şabran)

III yer – Salahova Simuzər(Şabran)

2006-2008

Oğlanlar arasında                                                            

I yer -  Məhəmmədov Toğrul (Sumqayıt)            

II yer – Eylazov Hüseyn (Sumqayıt)                   

III yer – Becanov Xaliq  (Bakı)                           

III yer – Ağayev İlkin (Sumqayıt)                              

Qızlar arasında

I yer – Aslanova Arzu (Sumqayıt)

II yer – Cəfərova Fatimə (Sumqayıt)

III yer – Əsgərova Aylin (Sumqayıt)

III yer – Nurmətova Mərziyyə (Sumqayıt)

2009 və azyaşlılar

Oğlanlar                                                                             

I yer - Ələkbərov Vaqif (Sumqayıt)                   

II yer – Nəzərli Uğur (Sumqayıt)                      

III yer – Bağırov Tunar (Şabran)                     

III yer – Abbaszadə Məhəmməd (Bakı)          

Qızlar

I yer - Mansurova Şəbnəm (Şabran)

II yer – Eylazova Xədicə (Sumqayıt)

III yer – Məmmədli Yağmur (Sumqayıt)

III yer – Süleymanova Zəhra (Sumqayıt)

 

       
       
 mok  gin  ittf ettu 
       
       

Copyright © Azərbaycan Stolüstü Tennis Federasiyası